θέσεις εργασίας (Σύνολο 5) - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Booking.com

31 Ιανουαρίου 2014

θέσεις εργασίας (Σύνολο 5)

Ζητείται πτυχιούχος νηπιαγωγός (πτυχίο 4 χρόνια) για νηπιαγωγείο στην Λεμεσό. Έξι (6) , ώρες εργασίας την ημέρα .
Απαραίτητα προσόντα
Πείρα τουλάχιστον 4 χρόνια ( σε παιδικο σταθμο , οχι πρακτικη)
Πτυχίο νηπιαγωγού (4 χρόνια)
Πρόθυμη , ευγενική , τίμια , δυναμική, ευχάριστη προσωπικότητα.
Αρμοδιότητες
Σωστή οργάνωση και καθαριότητα της τάξης.
Πλούσιες ιδέες για σχολικά θέματα
Σωστή φροντίδα των παιδιών
Οι ενδιαφερόμενες παρακάλω να στείλουν το βιογραφικό τους μαζί με μια πρόσφατη φωτογραφία στο paidikosstathmos@windowslive.com

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗ ΛΕΜΕΣΟ, ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ! ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΤΟ email: kantona1969@gmail.com

Ζητάμε να εργοδοτήσουμε Γυμναστές η Γυμνάστριες λόγω αυξήσης του κύκλου εργασιών μας.
Παρακαλώ επικοινωνήστε με το 99421287 η στείλτε το βιογραφικό σας στο info@symmetrical.com.cy

To XR Spa στη Λεμεσό ψάχνει Κομμωτή/τρια!
Δεχτές προτάσεις είτε για εργοδότηση είτε για συνεργασία. Απαραίτητη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας και 3 χρόνια πείρα.
Στείλτε το βιογραφικό σας στο email: beautynail_@hotmail.com
ή καλέστε στο 99 36 70 10

ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Πελάτης μας που δραστηριοποιείται στον τομέα των επαγγελματικών ψυκτικών μηχανημάτων ζητά άτομο για τη θέση υπεύθυνου γραφείου.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να κατέχουν τα πιο κάτω προσόντα:
Δίπλωμα Accounting LCCI Level 3 (higher)
Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
Άριστη γνώση των MS Word, MS Excel και Outlook

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους το αργότερο μέχρι την 16η Αυγούστου 2013 με email στο vacancies@crowehorwath.com.cy αρ. αναφοράς HR304.