Ζητείται αισθητικός, Το Ξενοδοχείο Golden Bay στη Λάρνακα δέχεται αιτήσεις για Part-Time εργασία ως Μασέρ. - Θέσεις εργασίας Κύπρος

31 Ιανουαρίου 2014

Ζητείται αισθητικός, Το Ξενοδοχείο Golden Bay στη Λάρνακα δέχεται αιτήσεις για Part-Time εργασία ως Μασέρ.

Ζητείται αισθητικός
Μοντέρνο φαρμακείο στη Λεμεσό που θα προσφέρει υπηρεσίες αισθητικής στους πελάτες του ζητά να προσλάβει κοπέλα αισθητικό.
Καθήκοντα και ευθύνες:
-προπώληση καλλυντικών
-βοήθεια στον φαρμακοποιό
-υπηρεσίες αισθητικής
*Πείρα τουλάχιστον 2 ετών και γνώση Ρώσσικης γλώσσας
Παρακαλώ όπως μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην πιο κάτω διεύθυνση: Cypharmacy4u@gmail.com

Το Ξενοδοχείο Golden Bay στη Λάρνακα δέχεται αιτήσεις για Part-Time εργασία ως Μασέρ.
Απαραίτητα προσόντα:
-Πτυχίο/Δίπλωμα αντίστοιχης ειδικότητας
-Προηγούμενη εμπειρία απαραίτητη
-Άριστες ικανότητες επικοινωνίας – ικανότητα στην προώθηση προϊόντων
-Άριστη γνώση Αγγλικών
-Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα με φωτογραφία τους στο: qualitymanager@goldenbay.com.cy