Όμιλος Sppmedia Ltd ζητά στελέχη - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Booking.com

27 Σεπτεμβρίου 2017

Όμιλος Sppmedia Ltd ζητά στελέχη

Θες να δουλέψεις στην πιο δημιουργική ομάδα πωλήσεων με τα πιο δυνατά brands;
Ο Όμιλος Sppmedia Ltd ζητά στελέχη στο εμπορικό τμήμα με καλές απολαβές και σταθερή εργασία.
Πτυχία μάρκετινγκ, ΜΜΕ και προηγούμενη πείρα θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.
Για αποστολή βιογραφικού: Κα Ελένη Δρουσιώτου, email: drousiotoue@sppmedia.com

Έλα στους καλύτερους!
Θέση δημοσιογράφου  - ροής στην ιστοσελίδα της Καθημερινής Κύπρου.
Απαραίτητα προσόντα οι σχετικές σπουδές και πείρα τουλάχιστον τριών χρόνων σε ανάλογη θέση.
Επιπρόσθετα προσόντα θα θεωρηθούν οι μεταπτυχιακές σπουδές και η εκπαίδευση  / χρήση σε social media suites και google analytics.
Αποστολή βιογραφικών: drousiotoue@sppmedia.com

Άνεργος Δημοσιογράφος;
Ζητείται δημοσιογράφος για part time απασχόληση στη lifestyle ιστοσελίδα must.com.cy
Απαραίτητη η άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και η υψηλού επιπέδου γνώση υπολογιστή με έφεση στη χρήση social media. Μόνιμη και σταθερή εργοδότηση με ευκαιρίες ανέλιξης.
Απαραίτητη προϋπόθεση ο ευχάριστος θετικός χαρακτήρας, η όρεξη για εργασία και η αρμονική λειτουργία σε ομάδα.
Σχετική πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
Για αποστολή βιογραφικού: christoforoui@sppmedia.com

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΔΙΟΡΘΩΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΚΕΙΜΕΝΩΝ
Ο Όμιλος SPPMEDIA ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για τη θέση διορθωτή/τριας – επιμελητή/επιμελήτριας σε εβδομαδιαία περιοδικά.
Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:
• Κάτοχος πτυχίου ελληνικής φιλολογίας.
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε έντυπα, αλλά όχι απαραίτητη.
Κύρια καθήκοντα του υποψηφίου:
• Διόρθωση, επιμέλεια κειμένων.
• Έλεγχος και επίβλεψη στο προεκτυπωτικό στάδιο των εκδόσεων.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: karavalim@teleores.com ή στο φαξ: 22664874.