Τμήμα Επιστήμης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Μηχανικής - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Booking.com

17 Ιανουαρίου 2018

Τμήμα Επιστήμης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Μηχανικής

Telecommunications Engineering
  • Data communications and networking
  • Statistical analysis and quality control
  • Digital communications
  • Satellite communications
Cybersecurity
  • Current trends in cybersecurity
  • Machine learning in cybersecurity
  • Data privacy in the era of data mining and AI
  • Ethical hacking and penetration testing
  • Incident response and forensic analysis
Καθήκοντα και ευθύνες:
  • Ακολουθεί την εκμάθηση και τις διαδικασίες διδασκαλίας, όπως αυτές ορίζονται από το Συμβούλιο του Πανεπιστήμιου
  • Εφαρμόζει   το μοντέλο μάθησης του Πανεπιστήμιου και παραδίδει το πρόγραμμα σπουδών
  • Εποπτεύει και διευκολύνει τις εκπαιδευτικές δραστηριότητες με τη χρήση της τεχνολογίας
Προσόντα που απαιτούνται:
  • Διδακτορικό τίτλο σπουδών  στο συγκεκριμένο γνωστικό αντικείμενο
  • Εξαιρετικές δεξιότητες στη γραπτή και προφορική επικοινωνία
  • Πολύ καλές διαπροσωπικές ικανότητες
  • Επαγγελματική  συμπεριφορά και δεξιότητες παρουσίασης
  • Δεξιότητες διαπολιτισμικών ικανοτήτων
  • Δυνατότητα καθοδήγησης και στήριξης των φοιτητών
  • Δυναμική προσωπικότητα με καινοτόμες ιδέες και ομαδικό προσανατολισμό
Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να υποβάλουν τα ακόλουθα:
  • Επιστολή στην οποία να φαίνεται το γνωστικό αντικείμενο για το οποίο ενδιαφέρονται
  • Βιογραφικό Σημείωμα
  • Αποδεικτικά στοιχεία των προσόντων τους
Οι αιτήσεις  να υποβάλλονται στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού μέχρι τη τη Κυριακή, 21 Ιανουαρίου  2018, στην ηλεκτρονική  διεύθυνση: hrm@euc.ac.cy
Τηλ: +357 22713061

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου