Διανομείς ντελίβερι/εισπράκτορες - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Booking.com

22 Ιουλίου 2018

Διανομείς ντελίβερι/εισπράκτορες

Bike Alert

Phone number: +35722875070

Lefkosia (Nicosia) district

Strovolos — Agioi Omologites

Salary: Salary is negotiable

Job type: Full-time

Experience: From 1 year

Η εταιρεία Bike Alert MCA Ltd, λόγω αύξησης του κύκλου εργασιών της, ζητά για άμεση πρόσληψη διανομείς (ντελίβερι) / εισπράκτορες.

Η Bike Alert - Parts Cyprus, που ασχολείται με εξαρτήματα μοτοσικλετών, ζητά άτομα δραστήρια και υπεύθυνα να εργαστούν ως διανομείς / εισπράκτορες.

Δραστηριότητες και αρμοδιότητες:

Ευχάριστη Προσωπικότητα, Ακεραιότητα Χαρακτήρα, Οργανωτικές Ικανότητες, ανάπτυξη πρωτοβουλίας και επαγγελματισμός.

Ο ενδιαφερόμενοι πρέπει απαραίτητα να είναι κάτοχοι άδειας μοτοποδηλάτου 125cc .

Eξαήμερη εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον.

Ωράριο εργασίας:

Καθημερινά: 09:00 - 13:30 | 14:30 - 18:30

Τετάρτη: 09:00 - 17:00

Σάββατο: 09:30 - 13:30

Προσφέρεται μισθός ανάλογος προσόντων.

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου