Πολιτικό Μηχανικό Εργοταξίου - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Booking.com

1 Οκτωβρίου 2018

Πολιτικό Μηχανικό Εργοταξίου

Job Description

Η Εταιρεία Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει προσωπικό για την πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

1. Πολιτικό Μηχανικό Εργοταξίου με σχετική πείρα άνω των 5 ετών:

Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού
  • Μέλος ΕΤΕΚ
  • Χρήση τοπογραφικών οργάνων (level, total station, κτλ)
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Η/Υ (Μs Project,AutoCAD, Excel. Word, Outlook)

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη Έργων
  • Επιμετρήσεις – Κοστολoγήσεις
  • Προγραμματισμός – Συντονισμός εργασιών
  • Επίβλεψη, εφαρμογή και έλεγχο των κανονισμών ασφαλείας και υγείας στο εργοτάξιο

Προσφέρονται:

  • Υψηλές απολαβές αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Προοπτικές καριέρας
  • Ευχάριστο περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email:info@gavrielcon.com

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου