Ζητείται Διανομέας για την Βιομηχανική Μονάδα στην Αραδίππου - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Booking.com

4 Φεβρουαρίου 2019

Ζητείται Διανομέας για την Βιομηχανική Μονάδα στην Αραδίππου

Ζητείται Διανομέας για την Βιομηχανική Μονάδα στην Αραδίππου.

Καθήκοντα: Εργάζεται με συνέπεια και προσοχή, έχοντας ως στόχο τη μείωση των εξόδων, απωλειών ή λαθών Τήρηση των διαδικασιών της εταιρείας (ωράριο, στολή προσωπικού κλπ) Αξιοποιεί πλήρως και διαχειρίζεται αποτελεσματικά τους πόρους που προσφέρονται από τον οργανισμό Γνώση προϊόντων της εταιρείας Σωστή και έγκαιρη παράδοση των προϊόντων και τοποθέτηση αυτών στον προκαθορισμένο χώρο Διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων στην μεταφορά τους Η αποτελεσματική διεκπεραίωση της διανομής της εσωτερικής αλληλογραφίας της εταιρίας Σωστή και προσεκτική οδήγηση εφαρμόζοντας κατά γράμμα των κώδικα οδικής κυκλοφορίας Γνώση και σωστή χρήση των μηχανημάτων Διατήρηση ευταξίας στον χώρο ευθύνης , του τμήματος, κλπ. Συντήρηση και διατήρηση των περιουσιακών στοιχείων σε καλή κατάσταση Επίβλεψη παράδοσης – παραλαβής παραγγελιών Σεβασμός προς τον προϊστάμενο και τήρηση των οδηγιών του που σχετίζονται άμεσα με την εργασία Άμεση αναφορά στον Δ/ντη τμήματος για θέματα τα οποία αφορούν την λειτουργία του τμήματος Επίδειξη καλής και αρμονικής σχέσης με τους συναδέλφους Οτιδήποτε άλλο χρειαστεί το οποίο εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος του Ακαδημαϊκά Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Επαγγελματική Άδεια Οδηγού, Κάρτα Ταχογράφου Πιστοποιητικό Π.Ε.Ι Πολύ καλή γνώση ελληνικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν. Τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού με fax 22466235 ή στον σύνδεσμο cv.zorbas.com.cy * Σας ενημερώνουμε ότι παρ’ ότι δεν υπάρχει κενή θέση δεχόμαστε βιογραφικά τα οποία θα κρατηθούν στη βάση δεδομένων για έξι μήνες. Aκολουθήστε

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου