Κοπέλες για κάλυψη των αναγκών στις υπηρεσίες της για τοποθέτηση Label και καταμέτρηση εμπορευμάτων, - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Κοπέλες για κάλυψη των αναγκών στις υπηρεσίες της για τοποθέτηση Label και καταμέτρηση εμπορευμάτων,

Seller: Kaylana Ltd

Lefkosia (Nicosia) district

Strovolos

Salary: Salary is negotiable

Job type: Part-time

Experience: Without experience

Η εταιρεία Kaylana Ltd ζητεί να προσλάβει κοπέλες για κάλυψη των αναγκών στις υπηρεσίες της για τοποθέτηση Label και καταμέτρηση εμπορευμάτων, με έδρα την Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα: - Ομαδικό πνεύμα εργασίας

- Δυνατότητα γρήγορης προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας

- Όρεξη για μάθηση και εργασίας

- Ευχάριστος χαρακτήρας

- Υπευθυνότητα και συνέπεια στην εργασία

Καθήκοντα:

Τοποθέτηση Label και καταμέτρηση εμπορευμάτων.

Αποστολή βιογραφικού στο φαξ  ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου