Η εταιρία Aphrostrom LTD αναζητεί πωλητή/πωλήτρια για κατάστημά της στη Λευκωσία - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Αναζήτηση Εργασίας Jobs in Cyprus

Η εταιρία Aphrostrom LTD αναζητεί πωλητή/πωλήτρια για κατάστημά της στη Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος
  • Άριστη γνώση των προϊόντων (θα προηγηθεί εκπαίδευση)
  • Εφαρμόζει πρακτικές για αύξηση των πωλήσεων
  • Συνεργασία με το υπόλοιπο προσωπικό της εταιρίας
  • Διατήρηση της σωστής και άψογης εμφάνισης του καταστήματος
Προσόντα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πάθος στη σωστή εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ικανότητα προώθησης των πωλήσεων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών (Θα γίνει εκπαίδευση στο λογισμικό της εταιρίας)
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άτομα με γνώσεις εσωτερικής διακόσμησης θα προτιμηθούν
Προσφέρουμε
  • Μισθό αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ποσοστό προμήθειας επί των πωλήσεων
  • 13ο Μισθό
Παρακαλούμε όπως αποστείλετε βιογραφικό στο email p.komodikes@aphrostrom.com