Πωλητές/τριες - Θέσεις εργασίας Κύπρος

Αναζήτηση Εργασίας Jobs in Cyprus

Πωλητές/τριες

H Gevorest αναζητά Πωλητές/τριες για τα καταστήματα της στο My Mall  Λεμεσό,στο Kings Mall Πάφο,Metropolis Λάρνακα και για τα καταστήματα της Λευκωσίας.

Βασικές αρμοδιότητες/Καθήκοντα Υποψηφίου/ας:

Εξυπηρέτηση Πελατών / Πωλήσεις
Διαχείριση και έκθεση εμπορευμάτων
Εφαρμογή διαδικασιών / συμπλήρωση εντύπων
Δεξιότητες και προσόντα:

Εμπειρία στις Πωλήσεις
Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
Καλή γνώση Η/Υ
Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα
Ευχάριστη Προσωπικότητα
Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
Άρτια επαγγελματική συμπεριφορά προς τους πελάτες
Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες της εταιρείας
Απολαβές και ωφελήματα:

Η εργασία είναι πλήρους απασχόλησης
Πολύ καλό πακέτο απολαβών
Ένταξη σε σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
Εκπαίδευση και ανάπτυξη
Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
Παρακαλώ όπως αποστείλετε τα βιογραφικά στο: efthimiou.n@gevorest.com